У ФФУ/УАФ прокоментували чутки про бійку на НСК «Олімпійський»

Динамо Київ 17 Жовтня, 18:24 2436
У ФФУ/УАФ прокоментували чутки про бійку на НСК «Олімпійський»
Радник президента ФФУ/УАФ Валентин Латипов дав коментар з приводу інформації про бійку на НСК «Олімпійський».
«14 жовтня – День захисника України. Тому ми в Українській асоціації футболу вирішили запросити в ложу для почесних гостей на матч із Португалією розширений склад військових, ветеранів бойових дій на Донбасі, наших співвітчизників, звільнених з російського полону, – пояснює Валентин Латипов. – Багато з них, отримуючи запрошення, просили, щоб разом із ними в ложі не було одіозних політиків з проросійською позицією.

Тому, коли хлопці побачили серед гостей Григорія Суркіса, до мене підійшли кілька осіб і попросили або пересадити їх в іншу ложу, або поговорити з Суркісом, щоб він пішов. Я передав це прохання президенту УАФ Андрію Павелку. Сам перебував у цій ложі до кінця матчу і ніяких інцидентів там не було».

Нагадаємо, про конфлікт, який відбувся на Олімпійському під час матчу Україна – Португалія, стало відомо із ресурсу prosports.kz, який опублікував коментар голови профспілки українських футболістів Олега Печорного. За його словами, Андрій Павелко намагався прогнати Григорія та Ігоря Суркісів, а також прем'єр-міністра України 90-х Валерія Пустовойтенка із vip-ложі, але отримав удар в обличчя.