Вернидуб: «Я за збільшення кількості учасників УПЛ»
Футбол України 314 17 Жовтня, 21:13

Колишній тренер «Зорі» - про перспективи УПЛ.

— Починаючи з 2014 року почали зникати команди. Не доходили до фінішу по 1 чи навіть 2 команди. Потрібно було шукати рішення, щоб уникнути ризиків зняття команд, отримувати додаткові гарантії від клубів.

Зараз ситуації в футболі вже стабілізувалася. Український футбол знаходиться на підйомі. Так думати мені дозволяє успіхи збірної України. Якщо є можливість потрібно збільшувати кількість команд, варто над цим задуматися.

Зараз аграрії активно долучаються до футболу фінансуючи клуби з невеликих містечок. При тому, що Запоріжжя залишається без свого представника в УПЛ. Зараз місто взяло на себе фінансування команди, яка грає в Першій лізі. Я за збільшення кількості учасників УПЛ, але це мають бути стабільні клуби. Має мати свого представника в УПЛ такі футбольні міста, як Запоріжжя, Одеса, Харків. В Житомирі покращуються футбольну інфраструктуру. Завжди були талановиті гравці.

На скільки я знаю, то цей процес вже має офіційне підтвердження. З наступного сезону вже буде 14 команд, а через рік -16.

Україна вже мала йти по плану збільшення ліміту для легіонерів зі зменшення легіонерів кожного сезону. Але проти виступили Динамо та Шахтар, які мають свої інтереси, бо хочуть вдало виступати в єврокубках. Якщо ми хочемо розвивати та захищати наших футболістів ми маємо захищати своїх гравців. Український футбол це не тільки «Динамо» та «Шахтар». Варто рахуватися з інтересами інших клубів. Гравці, які виграли молодіжний кубок світу зараз мають не так багато часу.


Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100