​Сергій Ребров: «Мені було неприємно чути свист наших уболівальників»

Світовий футбол 20 Жовтня, 12:48 1446
​Сергій Ребров: «Мені було неприємно чути свист наших уболівальників» | 19-27
Головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди в матчі 9-го туру чемпіонату Угорщини над «Уйпештом» (1:0).

«Ми розуміли, що цей матч дуже важливий для вболівальників. Набрали три важливих очки, але я не задоволений нашою грою в атаці. Мої футболісти були зациклені на підсумковому результаті, так дуже хотіли виграти цей матч. Якби була можливість, я б замінив всіх наших нападників по ходу цієї гри.

Деякі футболісти не встигли відновитися після матчів збірних, крім того, три наших захисники пропускали гру через дискваліфікацію, тому, ми зіграли в обороні експериментальним складом.

Мені було неприємно чути свист уболівальників у другому таймі. Але розумію, що нам потрібно дещо поліпшити в грі», - наводить слова Реброва офіційний сайт «Ференцвароша».

Зазначимо, що українські легіонери «Ференцвароша» Ігор Харатін та Олександр Зубков провели повний матч, а Данило Ігнатенко з'явився на полі на 70-ій хвилині.

Після цієї перемоги «Ференцварош» вийшов на другу позицію в чемпіонаті Угорщини, відстаючи від «Віді» на три очки, при цьому маючи гру в запасі.