«Динамо» – «Олександрія». Прогноз на матч від Олексія Андронова

Футбол України 20 Жовтня, 13:47 1174
«Динамо» – «Олександрія». Прогноз на матч від Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Динамо» Київ – «Олександрія» в 11-му турі української Прем’єр-ліги сезону-2019/20.

У киян ледве не половина команди роз’їжджалася по різним збірним. Зрозуміло, що команду буде трохи посмикувати після ось цих пауз в загальних тренуваннях, перельотів і так далі. Плюс у «Динамо» вибув основний воротар Бойко.

Але зараз «Динамо», на мій погляд, заграло на тлі тих навантажень, які дав Олексій Михайличенко. І зараз команду трошки відпускає. Вона повинна бігти і не відчувати проблеми з фізикою. І цього, як мені здається, має вистачити. Все-таки «Олександрія» грає на два фронти, вона не дуже звикла це робити. Плюс до того з команди пішло кілька футболістів.

Для мене «Динамо» – однозначний фаворит. До того ж почалася значна домашня серія – п’ять поспіль домашніх матчів, тут очки ніяк не можна втрачати.

Ризикну поставити на перемогу киян з форою (-1,5) і коефіцієнтом 2,24. Мені бачиться, що господарі не обмежаться перемогою в один м’яч.

Впевнений у перемозі «Динамо»? «Паріматч» дарує бонус 1000 грн.
Заряджай улюблений клуб на перемогу з Parimatch! Для всіх нових клієнтів БК дарує фрібет на суму 300 гривень!