«Динамо» - «Олександрія»: стартові склади. ТЕКСТ. ОНЛАЙН

Динамо Київ 20 Жовтня, 16:54 2125
«Динамо» - «Олександрія»: стартові склади. ТЕКСТ. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади і текстову трансляцію матчу 11-го туру чемпіонату України між «Динамо» та «Олександрією».

Команда Шарана не програвала в УПЛ останні 5 матчів поспіль, здобувши за цей період 13 очок. Динамівці виграли 4 поспіль матчі, а їхня суха серія триває 394 хвилини. Кияни випереджають гостей лише на 1 бал і спробують здобути свою другу домашню перемогу в УПЛ 2019/20. В останні сезони Олександрія стала для Динамо незручним суперником – тут і нічиї, і поразка, і мінімальні перемоги.

Стартові склади:

«Динамо»: Бущан – Попов, Шабанов, Миколенко, Кенджора – Сидорчук (К), Буяльський, Гармаш, Циганков, Де Пена – Соль.

Запасні: Кучерук, Кадірі, Шапаренко, Караваєв, Вербич, Цитаїшвілі, Родрігес.

«Олександрія»: Паньків (К) – Пашаєв, Бухал, Дубра, Мірошніченко – Гречишкін, Банада – Лучкевич, Ковалець, Третьяков – Безбородько.

Текстова трансляція розпочнеться у цій новині разом із стартовим свистком - о 17:00. У прямому ефірі поєдинок покаже телеканал «2+2».

Онлайн трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

1. Матч розпочався!

2. Сидорчук пробив повз ворота з 25 метрів.

3. Олександрія намагається контролювати мяч у центрі поля, виходить це непогано.

4. Соль намагався пробити з меж штрафного, захисник заблокував цей удар.

8. Третяков пробив вище воріт.

10. Сидорчук завда удару метрів з 30, захист блокує.

13. Ковалець з меж штрафного пробив, Бущан не без проблем відбив цей удар, а Попов виносять мяч в аут.

14. Де Пена прострілив, Пальків на виході надійний.

17. Гармаш фолить в атаці.

20. Двадцять хвилин позаду, нічого гострого команди не створили, швидкості досить посередні.

22. Кутовий заробили гості.

23. Відбились кияни, однак атака Олександрії продовжується.

25. Безбородько отримав жовту.

27. Пауза в грі, Де Пена і Пашаєв головами зіткнулись.

30. Пашаєв вище воріт пробив.

32. ГООООООООООЛ! Який же красень Віталій Миколенко. Пробіг півполя, віддав на Де Пену і сам побіг до штрафного, щоб головою замкнути передачу уругваця. 1-0!!

36. Кутовий заробили господарі поля.

37. Циганков отримав жовту за симуляцію.

38. Черговий корнер кияни виконають.

39. Де Пена отримав жовту картку. Балакін розійшовся.

ПЕРЕРВА. Кияни попереду 1-0!!

46. Другий тайм розпочався.

47. Кутовий заробили кияни.

48. Втекли гості до швидкої атаки, Безбородько з кута штрафного пробив прямо у руки Бущану.

51. Попов отримав жовту за фол на Бозбородьку.

52. Гречишкин потужно пробив зі штрафного, захист перевів гру на кутовий.

53. Дубра виграв другий поверх і потужно головою пробив, мяч пролетів вище воріт.

59. Гармаш пробив з меж штрафного у руки Паньківу.

63. Ковалець з 30 метрів запустив по трибунах.

65. Третяков потужно пробив з гострого кута, Бущан на місці.

67. Вербич вийшов замість Гармаша.

69. Гострий штрафний заробили гості. Прямо перед воротами на відстані 22-23 метрів.

70. Гречишкін пробив у стінку.

75. ПАНЬКІВ. Де Пена мав робити рахунок 2-0, однак голкіпер Олександрії продемонстрував дива реакції.