Динамо Київ 21 Жовтня, 12:37 997
Динамівці в оренді: підсумки тижня | 19-27
Підбиваємо підсумки ігрового уїкенду для орендованих динамівців в УПЛ і за її межами.

Олександр Тимчик, Богдан Лєднєв і Назарій Русин («Зоря»)

Орендовані динамівці зіграли ключову роль у перемозі «Зорі» над «Десною» (2:1). Луганці пропустили першими і спромоглися на пізній камбек, забивши два м'ячі з 80-ї по 85-ту хвилину. Спочатку голом відзначився Богдан Лєднєв, а згодом Назарій Русин заробив пенальті, який реалізував Владлен Юрченко. При цьому обидва динамівці вийшли на заміну на другий тайм, а ще один орендований гравець, Олександр Тимчик, провів на полі повний матч.

Сергій Булеца і Владислав Супряга (СК «Дніпро-1»)

Супряга відіграв усі 90 хвилин у зустрічі «Дніпра-1» на виїзді з «Маріуполем», проте не зумів допомогти своїй команді забити. Азовці перемогли за рахунок єдиного голу Федорчука наприкінці гри. А Сергій Булеца цього разу залишився в запасі «Дніпра-1».

Євгеній Смирний («Колос»)

Орендований динамівець провів увесь матч у складі «Колоса» проти «Шахтаря» та навіть наніс два небезпечні удари по воротах Пятова під завершення гри. Однак це не завадило «гірникам» розтрощити суперників - 6:0.

Favbet Ліга. «Шахтар» – «Колос» – 6:0

Владислав Дубінчак («Карпати»)

«Карпати» і «Львів» не реалізували на двох два пенальті та заробили два вилучення, проте галицьке дербі завершилося всуху - 0:0. Дубінчак провів на полі майже повний матч і був замінений на 89-й хвилині.

Роман Вантух («Олімпік»)

Захисник повністю відіграв зустріч із «Ворсклою», в якій донеччани перемогли з рахунком 2:0.

Дерліс Гонсалес («Сантос»)

Парагваєць зіграв за «Сантос» у поєдинку проти «Атлетіко Мінейро», в якому його команда поступилася (2:0) та залишилася на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату Бразилії після 27 турів. Сам Гонсалес «відзначився» лише заробленим попередженням на 37-й хвилині.