Динамо Київ 21 Жовтня, 21:05 2485
Дебют зі смаком крові. Як Денис Попов вперше зіграв за «Динамо» на «Олімпійському» | 19-27
20 жовтня 2019 року непересічна подія сталася у кар’єрі 20-річного захисника київського «Динамо» Дениса Попова. Саме у цей день молодий футболіст вперше вийшов у футболці основної команди киян у домашньому матчі – на НСК «Олімпійський».

За першу команду «Динамо» Попов, як відомо, дебютував 13 квітня цього року у Маріуполі. Тоді він також вийшов зі стартових хвилин і відіграв увесь поєдинок. Але саме перед київською публікою Денис грав тільки у товариських поєдинках. Двічі він потрапляв у заявку «біло-синіх» на зустрічі на «Олімпійському», проте так і залишався у запасі до фінального свистка.

Напередодні ж, у матчі з «Олександрією», Попов не просто отримав ігровий час, а вийшов у старті. Денис був покликаний замінити Тамаша Кадара, який отримав травму.

Замінив на тверду «четвірку» – це точно. Кілька «пожеж» у штрафному майданчику «Динамо» виникло, але 0 у графі «пропущені м’ячі» може означати тільки те, що з головним завданням Попов і його напарник по обороні, Артем Шабанов, впоралися.

Однак не тільки цим запам’ятається Денису дебют за «Динамо» на «Олімпійському». На 25-й хвилині захисник пішов у підкат у власному штрафному майданчику. До м’яча Попов все ж дістався, після чого Денис Безбородько, падаючи, випадково зачепив шипом обличчя динамівця. Підсумок – розсічення на бороді.

Попову довелося кілька хвилин побути за межами поля, щоб йому зупинили кровотечу. Здаватися Денис не збирався й, отримавши допомогу лікарів, повернувся на поле та дограв цей поєдинок до фінального свистка. Хоча Олександр Караваєв уже був готовий замінити свого колегу.

Після матчу у мікст-зоні Попов дуже поспішав (клубний автобус і справді від’їхав буквально за хвилину після того, як у нього сів Денис), тому розгорнуто свій дебют на «Олімпійському» журналістам не прокоментував. Але на запитання, як себе почуває, коротко відповів: «Та нічого серйозно. Все добре».

Отож, дебют перед власними вболівальниками у Дениса Попова нарешті відбувся. І вийшов цей дебют зі смаком крові. У прямому сенсі цього вислову.