Суркіс, Денисов, Щербачов: хто очолить УПЛ?

Футбол України 24 Жовтня, 18:44 1366
Суркіс, Денисов, Щербачов: хто очолить УПЛ? | 19-27
​Директор телеканалів Футбол 1 / Футбол 2-фаворит президентських перегонів УПЛ за версією букмекерів.

Продовжує набирати обертів ситуація, пов'язана з єдиним пулом УПЛ, яку так і не зміг вирішити нинішній президент Ліги Томас Грімм. Погрози піти в Спортивний Арбітражний Суд Лозанни ні до чого не привели, п'ять клубів так і залишилися в пулі «плюсів». І наступним кроком Грімма став... відхід у відпустку строком на місяць. Це при тому, що його на робочому місці можна було застати від сили кілька разів на місяць, так як він керував УПЛ дистанційно, а проживав у Швейцарії.

В результаті крісло під ним захиталося ще сильніше. З'явилися чутки про те, що функціонер скоро подасть у відставку, причому найближчим часом, а в кулуарах стали називати імена кандидатів на посаду президентів УПЛ. Зміна керівника настільки реальна, що прогнози на нового главу Української Прем'єр-ліги стала приймати компанія Favorit Sport.

Головним претендентом на посаду при цьому є Олександр Денисов (коефіцієнт 2,00), директор телеканалів Футбол 1 і Футбол 2, які транслюють більшість матчів FavBet Ліги. Примітно, що його основний конкурент — керівник управління спортивними каналами 1+1 Степан Щербачов (кеф – 2,5).

Якщо найближчим часом нас дійсно чекатимуть позачергові вибір (Грімм обирався на 4 роки в квітні 2018-го), то саме між Денисовим і Щербачовим пройде основна боротьба. Не дивно, що Денисов вважається фаворитом президентської гонки, оскільки він давно співпрацює з УПЛ і добре знає роботу організації зсередини.

Цікаво, що шанси інших кандидатів, які свого часу очолювали ПФЛ і УПЛ, швидше символічні. Коефіцієнт 25,0 у Григорія Суркіса і по 50,0 у Равіля Сафіулліна і Віталія Данилова.