«Динамо» не змогло дотиснути «Копенгаген» | 19-27
Команди не змогли виявити сильнішого.

»Динамо» – «Копенгаген» 1:1

Голи: 0:1 – 2 Сотіріу, 1:1 – 53 Шабанов

Буяльський травмувався напередодні гри, тому не потрапив у заявку. Михайличенко вирішив поставити дзеркальну супернику схему 4-4-2, де Вербіч вийшов на позицію відтягнутого форварда. Порівняно з попереднім матчем проти Олександрії також Шепелєв замінив Гармаша, а Бєсєдін – Соля. Динамо пропустило вже на 85-й секунді. Серія помилок. Спочатку Сидорчук не встояв під пресингом, згодом Бущан віддав супернику м'яч – у штрафному дозволили зробити 2 скидання головою, після чого Сотіріу розстріляв ворота.

Динамо швидко оговталося. Ось уже Бєсєдін замикав вивірену подачу Кендзьори – трохи невлучно. Де Пені двічі поспіль дали пробити метрів з 11. Надто слабко, аби загрожувати воротарю гостей.

Вербіч класно вискочив праворуч на пас Кендзьори, але Де Пена не додумався замкнути дальню стійку. Бущан двічі поспіль витягує удари впритул. Програють господарі наверху (Бєсєдін, є питання) і залишають суперників на самоті у воротарському (десь гуляє Шабанов). Вербіч високо відборовся, Сидорчук миттєво віддав під удар, а Де Пена ледь не прошив Юнссона. Інтенсивним пресингом налагодили динамівці гру, але моментів малувато, потрібно реалізовувати, що є. Швидку контру запоров Циганков. Де Пена блискуче віддав на хід, а Віктор вирішив не брати на себе, а віддати за спину на Вербіча, якого вже накривали двоє.

Подарували данці момент активному уругвайцю. Однак простріл Де Пени ніхто не встигав замкнути. Який вже раз підводить останній пас! Провалився Копенгаген у центрі перед власним штрафним, Сидорчук проштовхнув у вільну зону, але Де Пена поквапився з ударом. Тайм невірних індивідуальних рішень і тактичної переваги гостей. Сольбаккен поки краще розуміє суперника, ніж Михайличенко. За очікуваними голами до перерви 0,45:0,75 на користь данців. Динамо і справді по суті не награло на забити м'яч – постійні дальні удари на удачу та не найкращої якості подачі. Копенгаген мав значно кращі моменти і спокійно міг вести навіть 2:0.

Ну, нарешті прорвало. На 53-й хвилині Циганков ідеально виконав штрафний. Денис Попов у своєму дебютному єврокубковому матчі на дорослому рівні вже приготувався замикати, але Шабанов його випередив, спокійно кивнувши м'яч у сітку.

В Артема і так була найвища оцінка серед киян за перший тайм від Sofascore і Whoscored, а тепер взагалі заявочка на гравця матчу. Все той же Шабанов двічі поспіль виграв верхову боротьбу і виніс м'яч зі свого штрафного. Циганков заробив і виконав кутовий, Попов став найкращим у повітрі, але Миколенко не встиг замкнути стійку.

Дивно судить недосвідчений турецький арбітр. То на картки підсаджував динамівців за чисті підкати, то угледів симуляцію Бєсєдіна, хоча суперник виставляв ногу і було дуже схоже на пенальті. Артем підіграв рукою, вважає лайнсмен. Ойойой, скільки ризикованих емоцій у гравця, в якого вже є попередження. Класне закидання з правого флангу на Циганкова, однак у Віктора зрізався м'яч і не вдалося перекинути воротаря з гострого кута. Відповідь Копенгаген ще гостріша. Удар з меж штрафного, рикошет від захисника – снаряд пролетів поруч з незахищеним кутом воріт Бущана.

Вербіч рукою переривав поперечний пас. Ще один гравець з жовтою. Рефері не наважився дати другу і вилучити екс-гравця Копенгаген, хоча було дуже близько. Перша заміна від Михайличенка аж на 80-й. Чи не запізно? Гармаш міняє Де Пену, уругваєць напрошувався на відхід з поля ще хвилин 10-15 тому. Циганков класно розкрутив атаку, а ось Шепелєв надто тонко і не ідеально точно намагався закинути на Дениса у штрафний. Нічия стала закономірним підсумком зустрічі двох загалом рівних команд.