«Динамо» - «Копенгаген». Оцінки від WhoScored

Динамо Київ 25 Жовтня, 00:32 3138
«Динамо» - «Копенгаген». Оцінки від WhoScored
«Динамо» Київ на вдома не змогло переграти «Копенгаген». Вашій увазі оцінки гравців від авторитетного порталу WhoScored.

Як мені здається, сьогоднішній матч проти Копенгагена був найбільш слабким при Михайличенку. Навіть коли кияни програли Десні і ділили очки з Олімпіком було більше гостроти, менше браку і хоч якесь розуміння, що потрібно робити в атаці. Так, не будемо зменшувати заслуги гравців Копенгагена, які щільно оборонялися і мало дозволили нашим гравцям, але факт залишається фактом, у нас за всю гру не було жодного 100% моменту, а єдиний гол прийшов зі стандарту.

Варто відзначити, що і гості не були сильнішими, команда забила швидкий і гол і пропала до кінця гри, створивши лише один більш-менш гострий момент крім самого голу.

Кращим гравцем у складі Динамо, очікувано, став Артем Шабанов, який забив переможний гол. Також в активі нашого центрального захисника три відбори і хороший відсоток виграних верхових м'ячів. У складі гостей кращим футболістом став центральний півзахисник Зека, який допоміг своїм партнерам по команді виграти центр поля і геть вимкнути з гри Шепелева і Сидорчука, яких на полі ми практично не бачили.

З іншими оцінками можна ознайомитися нижче: