Георгій Бущан розповів, що призвело до пропущеного м'яча від «Копенгагена»

Динамо Київ 25 Жовтня, 00:38 3380
Георгій Бущан розповів, що призвело до пропущеного м'яча від «Копенгагена»  | 19-27
Голкіпер «Динамо» Георгій Бущан - про нічию з «Копенгагеном» (1:1).
«Не можу сказати, що емоції позитивні. Мій технічний брак на першій хвилині вплинув на пропущений м'яч. Головне, що ми зібралися і дограли до кінця. Не забили другий м'яч, хоча повністю контролювали гру.

Ми були готові до матчу. Суперник здорово перекривав зони і наситив середину поля.

Перший гол відразу ж забув. Якщо пам'ятати про свої помилки, потім міг би не допомогти команді. Моя робота - рятувати і не привозити моменти в свої ворота. У другому таймі потрібно було грати швидше, переводити м'яч з флангу на фланг.

Слова Суркіса та Михайличенка в роздягальні? Нічого не звучало. Завтра спокійно поговоримо на базі. Вся боротьба ще попереду, - розповів голкіпер після матчу.