«Динамо» - «Копенгаген». Суддівський аналіз матчу

Динамо Київ 25 Жовтня, 10:24 1081
«Динамо» - «Копенгаген». Суддівський аналіз матчу
Жовта картка Артему Бєсєдіну в поєдинку Ліги Європи за симуляцію спершу сприйнялася з посмішкою. Втім, якщо копнути глибше, що завжди потрібно робити і від чого відмовилися експерти студії телетранслятора, то не все видається таким однозначним. Коментує експерт, екс-арбітр ФІФА Сергій Шебек.
- Я вважаю, що арбітр Халіл Мелер помилився, коли показав жовту карточку Бєсєдіну за симуляцію на 68-й хвилині. Адже були всі підстави призначити одинадцятиметровий удар, - каже Сергій Олександрович. - Артем володів м'ячем, прокинув його повз захисника, нога якого спершу залишалася на землі. Якби вона й далі залишалася в тому ж становищі, то можна було б говорити про те, що нападник сам знайшов контакт з опонентом.

Але ж ми бачили, - відзначає Сергій Шебек, - що коли Бєсєдін рвонув до м'яча, нога захисника почала підійматися вгорі у напрямку ноги Артема. І відбувся контакт. Це дуже важливий факт – був рух ноги гравця «Копенгагена». Схожий епізод ми бачили в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів «Брюгге» – «Динамо», коли кияни пропустили з пенальті, призначеного за фол Караваєва.

В той же час, вважаю, що помилився арбітр і на користь «Динамо», коли не показав Вербичу другу жовту карточку за зумисну гру рукою. Формальні підстави для цього були, але Мелер вчинив дипломатично, вважаючи, що Вербич рукою зіграв машинально, - зауважив експерт.