Причини невдачі «Динамо». Є прізвища

Динамо Київ 25 Жовтня, 19:12 2507
Причини невдачі «Динамо». Є прізвища
Поєдинок із «Копенгагеном» має стати сигналом для тренерського штабу киян.

Гра забувається, а результат залишається. У футболі все так, але статистика пам’ятає трохи більше.

Динамо не програло, але розчарування вболівальників від нічийного результату з Копенгагеном теж можна зрозуміти. Команда добре рухалася, але мало створювала. І часом здавалося, що футболісти не знають, як проходити грамотно вибудувану оборону данської команди.

Було і багато помилок, про які після матчу згадував Вербич. Тому статистика, а не тільки враження від побаченого, показує, де було слабке місце української команди.

Слабка ланка в обороні

Лідер Динамо Циганков зіграв не яскравий для себе матч, хоч і віддав рятівний асист зі штрафного. Проте головна проблема була трохи нижче на тому ж фланзі – Томаш Кенджора. Поляк провів дуже поганий поєдинок, що і підтверджують цифри.

Дані Wayscout

Кенджора не вразив єдиноборствами, але більш показова схема розташування і передач. Поляк при розіграші м’яча дуже часто опинявся в безпосередній близькості до Віктора Циганкова, позбавляючи атакувального гравця простору на фланзі (лівий захисник Копенгагена, опорний і лівий півзахисники). Гірший вигляд в цій побудові мали лише Сидорчук з Шепелєвим, які розташовувалися так само близько, але в центрі, дублюючи один одного при розіграші.

Дані Wayscout

Розбалансований центр

Центр поля свою порцію критики отримав навіть від головного тренера киян Олексія Михайличенка. Тому зробимо акцент на цифрах. Втрати м’яча гравцями Динамо виглядають трохи дивно, тому що до звичних атакувальних футболістів (Де Пена і Циганков) приєдналися два флангові оборонці. Миколенко постійно намагався прориватися флангом, а от Кенджора втрачав у простіших ситуаціях (передачі через центр на Циганкова, простріли в ноги супернику).

Дані Wayscout

Атакувати цього вечора ні в кого з киян добре не виходило, але і в обороні склалася неприємна тенденція з акцентом на Кенджору. 94 номер динамівців робить найменше відбирань і підбирань серед захисників киян:

Дані Wayscout

Кількість невдалих дій показує, що у другому таймі правий оборонець Динамо став помилятися набагато більше. Досвідчений Кенджора може скільки завгодно кричати на молодого Попова, але від цього гра самого поляка ніяк не покращиться:

Дані Wayscout