Першість U-19. «Динамо» переграло «Шахтар» і вийшло на перше місце

Динамо Київ 27 Жовтня, 14:30 1210
Першість U-19. «Динамо» переграло «Шахтар» і вийшло на перше місце | 19-27
В матчі десятого туру чемпіонату України U19 «біло-сині» переграли свого принципового суперника на його полі.

Після нічиєї зі «Шкендією» в Юнацькій лізі УЄФА підопічні Ігоря Костюка на виїзді переграли однолітків із «Шахтаря».

Гра вийшла запеклою: на 22-ій хвилині Нещерет відбив пенальті, призначений після порушення Окороко. Через 11 хвилин кияни вийшли вперед - Єфименко навісив на Надольського і той ударом головою забив надзвичайно потрібний гол - 0:1. З таким рахунком команди пішли на перерву, а вже на 47-ій хвилині Мудрик зрівняв рахунок - 1:1. Напруга лише зростала - було багато боротьби. Врешті, на 70-ій хвилині Велетень знайшов передачею Шулянського і той замкнув дальню стійку - 1:2.

Кінцівка поєдинку видалась зовсім напруженою: за слова в адресу арбітра на 94-ій хвилині був вилучений Волошин і тренер киян Ігор Костюк.

Перемога в цьому матчі вивела киян на перше місце - до гри вони йшли четвертими із 21-им пунктом. Лідерство було за «гірниками» - вони мали 24 очки.

Свій наступний матч U-19 зіграє першого листопада вдома проти «Карпат».

«Шахтар» - «Динамо» 1:2

«Шахтар»: 1. Турбаєвский - 2. Козик, 3. Гуров, 4. Якуба, 5. Рудавський, 6. Очеретько, 7. Егбуджуо, 8. Кобилянський, 9. Сікан, 10. Судаков, 11. Абдуллаєв.

Запасні: 12. Музичка, 13. Авдєєв, 14. Капінус, 15. Булеза, 16. Гулько, 17. Мудрик, 18. Гончарук.

«Динамо»: 12. Нещерет - 22. Скорко, 4. Біловар, 13. Забарний, 5. Вівчаренко - 21. Михайленко, 3. Окоро, 8. Єфименко, 17. Надольський, 11. Шулянский - 7. Ванат

Запасні: 1. Моргун, 2. Кузик, 6. Бодня, 9. Велетень, 15. Волошин, 20. Здирко, 23. Ярош.