Післяматчева прес-конференція Романа Санжара

Динамо Київ 27 Жовтня, 19:21 1201
Післяматчева прес-конференція Романа Санжара
Головний тренер «Карпат» відповів на запитання журналістів після нічиєї з київським «Динамо» (1:1) у 12-му турі УПЛ.

- Бойова нічия. У першому таймі нам не вдавалася контргра. Якщо в обороні ми зіграли організовано і майже не допустили моментів біля наших воріт, то в атаці було дуже багато браку. У нас не вдався перехід із оборони в атаку. Тому практично весь перший тайм провели на своїй половині поля. Але унас був момент, могли забити.

У перерві я сказав хлопцям, щоб ми продовжували терпіти. Була важлива організація гри. У другому таймі пропустили швидкий гол, але хлопці молодці, що продовжили терпіти. Вірили в те, про що ми казали в перерві, та забили гол. Хоча ігрова перевага була на боці «Динамо», ми знайшли свій момент і навіть могли перемогти.

Хочу привітати наших вболівальників із цією нічиєю. Це очко важливе для нас, і результат важливий з точки зору психології. Думаю, що всі футболісти винесли позитив. Нам не вистачає майстерності, впевненості у своїх силах, тож ця нічия може бути поштовхом для нашої команди.

- У вас не було остраху довірити місце в основі двом дебютантам – Ляху та Веремієнку?

- Наш основний захисник Дубінчак пропускав цю гру, а в товариських зустрічах я побачив, що Лях достойно виглядав, тому я вирішив довірити йому місце у складі. Веремієнко також достойно виглядає на тренуваннях, тож у достатньо складному матчу дав йому шанс. Десь були помилки, Ляху було складно, тому що на фланзі у нього були досвідчені опоненти – Циганков, Караваєв. Але помилок у нього було небагато, ми підказували, як грати та де розташовуватися. У другому таймі на його фланзі був перевіс, і Ляху було складно. Але хлопець витримав, я задоволений його грою.

- Кудрик зробив сьогодні 15 сейвів, ви задоволені його грою?

- Він прогресує. У вашому питанні криється і відповідь. Олег молодець, вселив впевненість і надію в позитивний результат.

- Чи можна стверджувати, що команда виконала передматчеву установку?

- Думаю, що так. В останніх матчах ми були незадоволені своїм результатом і грою, а здобути очко у грі з «Динамо» - позитивний результат для нас. Були помилки, ми розберемо цю гру. Але відсотків на 8 діями своїх хлопців я задоволений.