Експерт: «Ну дайте Цитаішвілі показати, що він може. Чому Солю і Родрігесу дають шанс, а йому - ні?»

Динамо Київ 29 Жовтня, 21:30 910
Експерт: «Ну дайте Цитаішвілі показати, що він може. Чому Солю і Родрігесу дають шанс, а йому - ні?»
Ведучий програми «Профутбол» в ефірі «Циганик LIVE» висловився щодо актуальних проблем київського «Динамо».

Про орендованих динамівців «Зорі» та Георгія Цитаішвілі:

Все залежить від тренера. У «Зорі» їм дали шанс, ось вони і заграли. А якщо їх посадити, і будуть грати Соль, Родрігес і де Пена, то мотивації не буде. Мені дуже шкода Цитаішвілі. Ну дайте хлопцеві показати, що він може. Дайте йому зіграти один, два, три, п'ять матчів. Чому Солю і Родрігесу дають шанс, а Цитаішвілі - ні? Я цього не розумію.

Лєднєв і Русин здорово виглядають у «Зорі». Лєднєв взагалі для мене відкриття. Ще коли він був у «Дніпрі». В «Динамо» про нього говорили, що у нього складний характер, любить погуляти. Але до кожного футболіста потрібен індивідуальний підхід. Зараз Лєднєв розкрився. Такого футболіста в «Динамо» немає. Хоча той же Шапаренко дуже непогано зіграв з «Карпатами». Чому його не ставлять? Дай Бог, щоб йому дали зіграти ще. На нього було страшно дивитися навіть у матчах за дубль. Не варто забувати і про Тимчика, який стабільно грає в основі «Зорі» і нічим не гірше Кенджори.

Про Георгія Бущана:

Я б дуже хотів, щоб була здорова конкуренція. Що б не говорили, я добре ставлюся до Бойка, але були матчі, в яких він пропускав необов'язкові м'ячі. У Бущана є якась нестабільність. Невдало вибив м'яч - йому відразу ж забили. Тут рикошет - м'яч залетів. Статистика негативно діє на воротарів. Бущану зараз потрібно від неї себе захистити. Головне - довіра тренера.

Про Карлоса Самбрано:

Я погоджуся з ним. Згадайте хоча б одного латиноамериканця в «Динамо», який би дуже яскраво себе проявив. Крім Рінкона. Він був першим і його не зіпсували. А потім скільки цих легіонерів не було - Клебер, Леандро, Раффаель, Майкл, Алессандро, Нані, Рубен... Значить, щось не так. У «Металісті» латиноамериканці грали, в «Шахтарі» грали.

Навіть у «Дніпрі» грали Дуглас і Жуліано. А в «Динамо»? Можна тільки ще згадати Даніло Сілву, але він правий захисник. Ще Бетао. Але все одно це не те. Були хороші футболісти, але з ними потрібно працювати. Дерліс Гонсалес взагалі не хоче повертатися в «Динамо».