Футбол України 2 Листопада, 13:45 588
Морозюк не врятував «Різеспор» від поразки з «Галатасараєм» – захисник отримав найнижчу оцінку в матчі | 19-27
«Галатасарай» на власному полі без проблем розібрався з «Різеспором» в рамках 10-го туру Турецької Суперліги.

»Галатасарай» – «Різеспор» – 2:0

Голи: Талбі, 15, Бабель, 18

Стамбульці фактично встановили результат поєдинку в середині першого тайму. Спочатку Талбі зрізав м'яч у власні ворота, а через три хвилини Бабель реалізував пенальті.

У складі гостей увесь поєдинок провів Микола Мрозюк. Українець став найгіршим гравцем матчу за версією Sofa Score, отримавши оцінку 6.0. Це найнижчий бал серед усіх футболістів у складі обох команд.

Таким чином, «Різеспор» лишився на 14-у місці, маючи всього 11 очок. «Галатасарай» набрав 16 пунктів та піднявся на п'яту сходинку.