«Чому б ні?» – Вернидуб прокоментував інформацію про ймовірність очолити солігорський «Шахтар»

Футбол України 2 Листопада, 16:15 637
«Чому б ні?» – Вернидуб прокоментував інформацію про ймовірність очолити солігорський «Шахтар»
Український фахівець Юрій Вернидуб заявив, що наразі зарано говорити про можливу презентацію в статусі головного тренера солігорського «Шахтаря».

«Коли це трапиться – я вам першим скажу. Але вперше чую, що вже в понеділок маю очолити. Підстави для таких чуток є? Я не знаю, про що ви говорите. У житті все може трапитися, я це вже говорив, коли мене питали.

Сьогодні так, завтра може щось змінитися, після завтра ще щось може змінитися. Не можу відповісти на це питання так, як ви б хотіли. Якщо є про що говорити – я говорю. Якщо немає або ще не зовсім є – кажу, що не знаю.

Я не знаю, що зі мною буде завтра вранці. Може, не дай Боже, зі мною щось трапиться. На цей момент не можу сказати, що прийняв Солігорськ. Я не працюю з червня, багато куди їздив. У мене було дуже багато пропозицій. Чому б ні? Якби вам запропонували взяти нормальну команду, з базою, умовами для тренувань, то чому ні? Це нормальна ситуація.

Кожен подумає, проаналізує і зробить свій висновок. Це може бути Білорусь, Литва, Латвія, Казахстан. Єдине, що я знаю – з Росії точно не прийму пропозицію. Хіба що коли у нас щось зміниться, тоді можна буде про щось говорити. Дай Боже, щоб щось змінилося», – сказав Вернидуб в коментарі Tribuna.com.