«Динамо» знову зіграло внічию з «Копенгагеном»

Динамо Київ 7 Листопада, 21:48 1077
«Динамо» знову зіграло внічию з «Копенгагеном» | 19-27
«Копенгаген» і київське «Динамо» зіграли внічию (1:1) у 4-му турі ЛЄ 2019/20.

«Динамо» пропустило вже на 4-й хвилині гри. Стаге після помилки Бущана переправив м'яч у ворота «Динамо».

Після прострілу з правого флангу Караваєв влучив у високо піднятий лікоть капітана «Копенгагена» Зеки. Арбітр без сумнівів призначив пенальті, однак Циганков пробив прямо туди, де стрибнув голкіпер Юнссон.

«Динамо» більше володіло м'ячем, також кияни частіше пробивали по воротах, однак не надто ефективно.

Миколенко відчував проблеми зі стегном, постійно накульгуючи. «Копенгаген» грав дуже жорстко, силовий футбол на високих швидкостях демонстрували суперники. Сидорчук часто завдавав удари, однак вони не ставали загрозою воротам данців. Максимально неприємна команда Сольбаккена для динамівців.

Другий тайм розпочався з удару Караваєва, однак повз ворота. Згодом Циганков пробив здалеку - поруч зі стійкою, але при цьому голкіпер контролював політ м'яча.

Кияни діяли активніше, тому цілком логічно, що на 70-й хвилині зрівняли рахунок. Вербич обігрався з Циганковим перед штрафним майданчиком та пробив точно під стійку - воротар нічого не зміг вдіяти. Сидорчук розпочав дзеркальну комбінація словенця і Віктора. Циганков після стіночки пробивав зі ще ближчої відстані, але забракло точності.

«Копенганен» на 80-й хвилині заробив перший кутовий у матчі, після чого в штрафному почалася невеличка сутичка і арбітр показав три жовті картки.

Під кінець матчу Михайличенко провів першу заміну, випустивши на поле де Пену замість Вербича.

Господарі вибігли у швидку контратаку, Сантос міг виходити віч-на-віч із Бущаном, але випередив події та заліз у офсайд.

Арбітр зафіксував нічию 1:1 у матчі. Кияни не дотиснули суперника та знову втратили очки.