​Олександр Караваєв: «Суддя міг поставити у ворота «Копенгагена» і другий пенальті»
Динамо Київ 696 8 Листопада, 00:34

Півзахисник «Динамо» Олександр Караваєв прокоментував нічию з «Копенгагеном».

- Наш пропущений м'яч - це збіг обставин. Іншого пояснення немає. Після цього ми не зупинилися і створювали моменти. У нас був зароблений пенальті, а потім могли поставити другий, коли в штрафному штовхали в штрафному майданчику. будемо намагатися реалізовувати всі свої моменти в наступних іграх.

- Коли Циганков пробивав пенальті, вболівальники так голосно свистіли. Чули подібне на інших стадіонах?

- Так. І не раз. Але я впевнений, що Вітя не звертав на це уваги. Він багато грав на такому рівні і забивав. Просто задумав бити в один кут і так вийшло.

- Здавалося, що арбітр дозволяв грати до першої крові?

- Мені сподобалося, як він судив. Був лояльний до обох команд, був послідовний і давав грати. Вважаю, що він контролював гру. Не було якихось моментів, які б суддя зіпсував.

- Що сталося у штрафному майданчику, коли арбітр показав три жовтих картки?

- На поле кинули запальничку, Сидорчук підійшов до судді, щоб її показати. А 18-й номер «Копенгагена» до того, як він хотів підійти до арбітра, почав її у нього вихоплювати і брикатися. Звичайно, це не сподобалося Сергієві, і він почав обурюватися. Потім він йому спеціально шипами сильно наступив на голіностоп. Не знаю, чому не було червоної картки, а тільки жовта в тому числі і Сидорчуку. Не дуже зрозумілий момент, але суддя порахував так.

- Відклали завдання виходу з групи на останній момент.

- Так виходить. Це збіг обставин. Потрібно перемагати в наступних іграх. Завдання виходу з першого місця ніхто не скасовує.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100