Динамо Київ 8 Листопада, 10:59 1043
Олександр Головко: «Гол на перших хвилинах у ворота «Динамо» не повинні були зараховувати» | 19-27
Екс-нападник киян Олександр Головко в програмі «Шлях до Гданська» прокоментував нічию «Динамо» в матчі Ліги Європи проти «Копенгагена» (1:1).
«Гол на перших хвилинах у ворота Динамо не повинні були зараховувати — був поштовх воротаря. При цьому слід відзначити помилку Вербича, який недопрацював зі своїм гравцем.

На 13-й хвилині пенальті в ворота Копенгагена поставили заслужено. Здавалося, що команда могла «підсісти» психологічно після пропущеного гола і незабитого пенальті, але цього не сталося. Для Динамо не проблема пропустити першим і продовжити грати у свій футбол. Інша справа, що в минулих матчах це виходило робити з другого тайму, а сьогодні з перших хвилин. Динамівці «розхитували» оборону, підбори вигравали, фланги працювали. Був дуже якісний футбол, який, на жаль, приніс тільки одне очко.

Гол Динамо? Дуже складний м'яч для воротаря — низка ніг своїх і чужих. Непросто в такій ситуації працювати по м'ячу. Гол заслужений, який назрівав із першого тайму.

Команда виглядала агресивно і готова була забити», - підсумував Олександр Головко.