Офіційна статистика матчу: повна перевага «Динамо»

Динамо Київ 8 Листопада, 11:52 999
Офіційна статистика матчу: повна перевага «Динамо»
Офіційний сайт УЄФА опублікував повний статистичний розклад по матчу «Копенгаген» - «Динамо».

Перевага киян за всіма основними показниками не викликає сумнівів:

1. Володіння м'ячем 42% - 58%

Після пропущеного гола гості взяли м'яч під свій контроль і більшу частину часу провели в позиційному нападі. Деякі альтернативні джерела вказують ще більш вагому перевагу гостей - 38% на 62%.

2. Точність передач 67% - 80% (дані по Instat Football 75% - 82%)

Контроль м'яча передбачав більшу кількість передач і, відповідно, кращий відсоток точності. «Копенгаген» часто віддавав передачі більше на удачу, ніж по ситуації, і більший відсоток помилок можна легко пояснити.

3. Кількість передач 361 - 575

Велика перевага «Динамо» в цьому компоненті, але в контролі важливі не тільки кількість і якість передач, але й їх атакуючий сенс. Динамівці віддали за зустріч більше 20-ти загострюючих пасів, що значно перевершувало їх показники в попередніх матчах Ліги Європи.

4. Боротьба 45% - 55%

І тут солідна перевага за киянами. Дуже сильний матч від декількох гравців у плані боротьби дозволив «біло-синім» перевершити атлетичну данську команду і в цьому компоненті. Наприклад, Денис Попов виграв 95% єдиноборств, а Томаш Кендзьора - всі 100%.

5. Удари (у площину) 3 (1) - 17 (4)

Ще одне підтвердження надійності гри команди в обороні в цьому матчі. За винятком швидкого голу, який прийшов з нізвідки, у «Копенгагена» не було шансів відзначитися. Динамівці щільно закрили всі вільні зони в обороні, у данців не було можливостей навіть для ударів. У свою чергу, гравці «Динамо» постійно шукали шанси для ударів і майже в 6 разів «перестріляли» суперників.

6. Кутові 1 - 5

Динамівці позбавили суперника одного з головних козирів - розіграшу стандартних положень. Для цього не довелося вигравати ключові дуелі після навісів з тих же кутових, у «Копенгагена» їх просто не було.

7. Небезпечні атаки 26 - 45

Небезпека в даному випадку - це умовне поняття, мова йде про атаки з ударами, передачами в штрафну, прострілами і т.д. І тут значна перевага «біло-синіх» - гості організували майже в 2 рази більше атакуючих випадів, які мали перспективу розвитку на половині поля суперника.