Футбол України 8 Листопада, 14:23 1106
«Копенгаген» – «Динамо»: Яковенко розповів, чого не вистачило киянам для перемоги | 19-27
Екс-футболіст «Динамо» Олександр Яковенко оцінив гру «біло-синіх» у матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи проти Копенгагена.
«Динамо не дорахувалося очок на полі суперника. Підопічні Михайличенка виглядали краще, ніж в Києві, де перший тайм їм відверто не вдався. Сьогодні вони включилися з перших хвилин і перегравали суперника.

Не можна сказати, що кількість створених моментів і ударів по воротах відображає картину гри, кияни могли створити більше. Практично вся гра відбувалась на половині поля суперника. Вважаю, що Динамо домінувало», – сказав Яковенко в ефірі ТК Футбол 1.

Після 4-х турів Ліги Європи Динамо перебуває на 2-й сходинці групи B, поступаючись Копенгагену за додатковими показниками.