Гол Самбрано допоміг «Динамо» U-21 вирвати нічию у «Шахтаря»

Футбол України 9 Листопада, 15:04 1385
Гол Самбрано допоміг «Динамо» U-21 вирвати нічию у «Шахтаря»  | 19-27
У матчі 14-го туру чемпіонату України серед команд U-21 «Динамо» на виїзді вирвало нічию у «Шахтаря» (1:1).

Чемпіонат України U-21, 14-й тур

Шахтар U-21 – Динамо U-21 – 1:1

Голи: Холод, 35 – Самбрано, 54

У рамках 14-го туру чемпіонату України U-21 зустрічались лідери турнірної таблиці. «Гірники» лише на один пункт випереджали киян, тож обидві команди прагнули в очні дуелі відірватись від конкурента. У першому таймі гострішими були донеччани і їхні атакувальні потугі, в результаті увінчались успіхом: на 35-й хвилини «гірники» зусиллями Холода відкрили рахунок у матчі – Артем з лінії штрафного майданчика потужно пробив по воротах Владислава Кучерука. Отримавши необхідні настанови у перерві, підопічні Юрія Мороза у другій половині зустрічі значно додали і змогли рахунок зрівняти – після навісу Георгія Цітаішвілі Карлос Самбрано у стрибку головою переправив м’яч у сітку. На більше жодна з команд не спромоглась і матч так і закінчився 1:1.

Нічия принесла Шахтарю 33 очки і першу сходинку у турнірні таблиці, Динамо з 32-ма пунктами дихає у спину. Третьою йде Ворскла.