Йожеф Сабо: «Боюсь, що кияни можуть не відновитися до гри з «Шахтарем»

Динамо Київ 9 Листопада, 16:57 1221
Йожеф Сабо: «Боюсь, що кияни можуть не відновитися до гри з «Шахтарем»
Колишній тренер «біло-синіх» Йожеф Сабо в коментарі 1927.kiev.ua відзначив, що шанси киян і «гірників» на перемогу у матчі 14-го туру УПЛ є рівними.
— В АПЛ вже повстали тренери і говорять, що як можна грати на кожний другий-третій день? Люди ж не залізні. Шахтар має перевагу в добу відпочинку, хоча вони теж виклалися на всі 100% у Загребі. Динамо потрібно відновитися за два дні. Звісно, будуть заміни, бо грати постійно одним складом - неможливо. Шахтареві не допоможуть Патрік, Степаненко, Марлос не в зовсім хорошому стані, але в «гірників» є два повноцінних склади. Вийдуть молоді, талановиті бразильці і гратимуть, а я боюсь, що кияни можуть не відновитися до цієї гри.

Шахтар буде дуже серйозно готуватися до цієї гри. «Гірники» розуміють, що Кубок України вже програли і потрібно обов'язково перемагати «Динамо» в чемпіонаті чи хоча б не програти.

Думаю, буде відкрита гра. Михайличенко розуміє, що якщо з Шахтарем відійти назад, то будуть проблеми. Вважаю, що шанси на перемогу - рівні. Нас очікує цікавий матч.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 1000 грн на ставки!