10/11/2019 15:24 154

​Віталій Кварцяний: «Технології вбивають футбол»

Колишній головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний розповів про сучасні технології у футболі.

Credit 365 [CPS] UA
«Ось я дивився матч першої ліги: «Інгулець» приймав «Металіст-1925». І там же п'ять або сім хвилин гри не було. У нас у Волинській області регламентом заборонені заміни після 90-ї хвилини. Наприклад, суддя додає 5 хвилин, а люди сидять, оскільки ходять додивитися цей матч, але при цьому поспішають додому. Але футболу немає-заміни, гра псується. Навіщо додавати, якщо немає футболу.

Вони ввели VAR. Кому він потрібен? Футбол втратив красу. Помилки - ненавмисні, але є і навмисні. Футбол важливий в динаміці. Ввести систему — 70 тисяч євро, обслужити матч — 5 тисяч євро. 11 осіб обслуговують. Скоро доживемо до того, що 11 арбітрів судитимуть. Зараз так і є, тільки за допомогою технологій.

Вважаю, потрібна тільки фіксація гола. А так, забили гол, півгодини команда обіймається, гравець команди, яка пропустила, вже отримав інфаркт від горя і помер, хтось вже п'яний від радості, встиг випити і закусити, а тобі кажуть: все одно ти програв. Зате чесно, кажуть. Але я дивлюся, арбітри навіть не реагують на VAR. І теж є помилки. Вони неминучі у футболі. Чим більше в футболі технологій, тим більше він віддаляється від людей, життя і реальності.
І боковий арбітр не повинен влазити. Якщо головний суддя встигає — він не повинен судити матчі вищого рівня.
Це футбол в деформованому вигляді. Технології ці вбивають футбол», — сказав Кварцяний.
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше