Що казали гравці «Шахтаря» після поєдинку з «Динамо»

Динамо Київ 11 Листопада, 10:54 1952
Що казали гравці «Шахтаря» після поєдинку з «Динамо»
Як у стані «гірників» відреагували на мінімальну перемогу над «Динамо» в 14-му турі УПЛ (1:0).

Тарас Степаненко:

«Зазвичай критикую суддів, але арбітр відпрацював досить-таки непогано. Коли я вже почав ставити оцінки, то на тверду четвірку. Суддя справлявся із ситуаціями, тримав гру під контролем, не було ситуацій, які могли б розцінюватись нами неправильно. Певно, футболістові завжди хочеться, аби свистіли лише в один бік, однак це нормально.

Конфліктів на полі точно не було. Після нашої поразки в Кубку молоді хлопці по-різному висловлювались у бік «Шахтаря». Я думав щось відповісти, проте вирішив, що не варто цього робити. На носі Євро. Висловлювання дуже зачіпають хлопців, тому я промовчу і просто потішуся перемозі.

Пауза в матчі? Я ще в першому таймі чув ці вигуки. Спочатку в грі не звертав уваги… Це неправильно. Зараз в усьому світі ведеться боротьба з проявами расизму. Усі люди однакові, всі заслуговують поваги. Тим паче в «Динамо» також є темношкірі хлопці. Я гадаю, їм теж це було неприємно. Слід поважати людей».

Андрій Пятов:

«Усі трохи в шоці від того, що сталося сьогодні на трибунах. Уперше таке бачу. Ніколи не думав, що люди можуть так негарно поводитись. Це нікого не красить. У підтрибунному приміщенні обговорювали з гравцями «Динамо» інцидент. У них у команді також є представники інших національностей. Я бачив, що Родрігеш теж був шокований, адже це і його, виходить, стосувалося. Арбітр сказав, що зупинить гру, коли ще раз таке повториться. Що ж до початку матчу й переможного гола Кривцова, то ми пропустили подібний м’яч від Попова, а тепер, бачите, все повернулося. Гарна подача була, і ми маємо хлопців, які чудово грають такі м’ячі. Цього разу забив Кривцов – отже, він молодець».

Маркос Антоніо:

«Класико – це завжди чимала відповідальність. У таких матчах хочеться демонструвати все найкраще, і, дякувати Богові, сьогодні ми змогли здобути перемогу. Далі прямуємо на першому місці в чемпіонаті з відмінним відривом. Травма Мораеса? Гра була досить жорсткою, й Жуніору справді не пощастило. Сподіваюсь, що він якнайшвидше відновиться і ми зможемо грати разом. Коли говорити щодо інциденту з фанатами, то це жахливо, коли таке трапляється у футболі. Гра потребує справжніх уболівальників, а не людей, які приходять на стадіон і так поводяться, не поважаючи атлетів. Над цим слід працювати, адже такі епізоди засмучують усіх нас. Дентіньо, Тайсон, інші хлопці зараз почуваються жахливо. Сподіваюсь, вони подолають цей непростий момент і продовжать свій шлях».

А хавбек «Шахтаря» Тайсон говорив не про гру, а про свій інцидент із фанатами «Динамо», опублікувавши в Instagram фото свого непристойного жесту:

«Я люблю свою расу, я борюся за колір, все, що я роблю, для нас, для любові...» Я ніколи не замовкну перед обличчям такого нелюдського і підлого вчинку! Мої сльози були від обурення, розкаяння та безпорадності, безпорадності, що я нічого не міг зробити в той момент! Але нас навчили бути сильними та боротися! Боріться за наші права і за рівність!

Моя роль - битися, бити себе в груди, піднімати голову і продовжувати боротися завжди! У расистському суспільстві недостатньо бути не расистом, ми повинні бути антирасистами! Футболу потрібно більше поваги, миру потрібно більше поваги! Спасибі всім за підтримку в повідомленнях! Ні расизму».