FIFPro попередила Павелка на випадок, якщо червону картку Тайсона не скасують

Футбол України 14 Листопада, 17:47 1061
FIFPro попередила Павелка на випадок, якщо червону картку Тайсона не скасують
У мас-медіа потрапив офіційний лист від міжнародної федерації асоціацій професійних футболістів (FIFPro).

У ньому організація просить скасувати червону картку півзахисникові Шахтаря Тайсону й вказує аргумент. А також закликає президента УАФ до співпраці й розслідування випадку расизму в Українській Прем’єр-лізі.

Звертається FIFPro безпосередньо до президента Української асоціації футболу Андрія Павелка не тільки від свого імені, але й від Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, яка входить до FIFPro.

В організації висловлюють «глибоку стурбованість інцидентом навколо гравця Тайсона Барселлоса Фреди» в матчі між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».

Як вам відомо, мільйони людей по всьому світу бачили обличчя Тайсона, який отримує червону картку, коли він втратив самовладання через расистські образи на його адресу від вболівальників Динамо Київ. Розчарований, він почав плакати, коли покидав поле. Впевнені, ви поділяєте нашу стурбованість цим випадком.

Відтак у FIFPro попросили Павелка «символічно скасувати червону картку, отриману Тайсоном, щоб він не відбував дискваліфікацію».

Адже, на думку організації, «будь-яке його покарання передасть неправильне послання від футбольного співтовариства, України і її народу щодо расизму».

У FIFPro також люб'язно просять, аби УАФ провела розслідування обставин, що призвели до інциденту.

«Ми хотіли б знати, чи були повідомлені судді про расистські образи з боку вболівальників по ходу матчу і чи розглядали вони зупинку гри як запобіжний захід.
Будемо вдячні, якщо ви будете тримати нас в курсі про хід розслідування, щоб ми могли більш ефективно співпрацювати з ФІФА, УЄФА та іншими представниками футбольної влади в боротьбі з расизмом на футбольних стадіонах, а також допомагали захищати гравців від дискримінації», - додали в FIFPro.