Естонські ЗМІ: «Боляче! Естонія програла Україні на останніх секундах»

Збірна України 15 Листопада, 10:25 1155
Естонські ЗМІ: «Боляче! Естонія програла Україні на останніх секундах» | 19-27
Sport.ua представляє огляд естонської преси після перемоги «синьо-жовтих» у товариському матчі (1:0).

У четвер, 14-го листопада, збірна України з футболу в товариському матчі перемогла Естонію з рахунком 1:0. Єдиний гол на останній хвилині доданого часу забив 29-річний український півзахисник Роман Безус. М'яч влетів у ворота після рикошету від гравця гостей Сергія Зеньова.

Естонські ЗМІ не залишили без уваги поєдинок, який цілком міг завершитися нічиєю.

«Боляче! Збірна Естонії з футболу, яка була близька до хорошого результату, упустила нічию на останній хвилині через рикошет!», — говорить заголовок таблоїду Õhtuleht.

«Збірна Естонії з футболу поступилася з рахунком 0:1 дуже сильній команді України, яка виступить у фінальній частині чемпіонату Європи в наступному році.

Якщо говорити чесно, Україна домінувала протягом усього матчу. Але в першій половині другого тайму Естонія непогано контролювала м'яч.

Кращим гравцем матчу став воротар естонської команди Матвій Ігонен, який зробив кілька дуже хороших сейвів. Наприклад, на четвертій хвилині він врятував свою команду після удару Артема Бєсєдіна головою. Також Матвій відмінно зіграв після того, як Баранов ледь не зрізав м'яч у свої ворота.

У збірної Естонії також було кілька шансів забити. Наприкінці першого тайму Аніер точним пасом знайшов у штрафній Ліівака, але той втратив рівновагу і не зміг обробити м'яч. У другому таймі небезпечно бив Зеньов, але його удар пройшов повз ціль. Всього Естонія завдала два удари по воротах збірної України — другий в активі Васильєва.

Єдиний гол в матчі на другій доданій до другого тайму хвилині забив Роман Безус, після удару якого м'яч рикошетом від Зеньова залетів у сітку воріт.

Наступний матч національна команда Естонії проведе вже у вівторок, коли в Амстердамі зіграє останній поєдинок відбору на Євро-2020 проти Нідерландів», — розповідає Õhtuleht про минулий матч.

«Збірна Естонії в доданий час упустила нічию в поєдинку з Україною», — сумує Postimees.

«Товариський матч дозволив Карелу Волайду і Андрію Шевченку перевірити в дії найближчий резерв збірних — контрольних зустрічей в міжнародному календарі практично не залишилося, тому кожен такий момент треба цінувати.

Вийшло на трійку з мінусом, якщо судити за нашою збірною. Збірна Естонії дозволила українцям перемогти, a гра в атаці в черговий раз викликала лише сумні усмішки. Все, чим запам'яталася наша команда — пара проходів Ліівака в штрафну та удар на метр вище воріт у виконанні Зеньова. До слова, йшла тоді 76-та хвилина.

Україна мала шанси, але удари по воротах естонців виявлялися здобиччю Ігонена, навіть коли захисник Микита Баранов в середині другого тайму ледь не зрізав м'яч у власні ворота, Ігонен дістав і цей рикошет.

Вирішальною стала остання компенсована хвилина другого тайму: Україна отримала право на штрафний, Безус пробив, Зеньов в стінці вистрибнув, і від його голови м'яч влетів у ворота — 0:1.

У вівторок збірна Естонії проведе останній матч в цьому році, завершуючи відбір до Євро-2020 матчем з Голландією, який, судячи з усього, і вирішить долю Карела Волайда на чолі збірної країни», — не шкодує свою команду Postimees.

«Прикра втрата: ми були на рівних з Україною до другої компенсованої хвилини», — переживає Soccernet.

«Збірна Естонії непогано показала себе проти сильної України, але все-таки пропустила на 92-й хвилині, що свідчить про перевагу суперника.

Головний тренер естонської команди Карел Волайд використовував поєдинок, щоб ближче познайомитися з деякими гравцями.

Україна, яка обіграла Португалію (2:1), Сербію (5:0) і Литву (2:0), виграла свою кваліфікаційну групу і пробилася до фінальної частини чемпіонату Європи, який відбудеться в 2020-му році. Збірна України демонструвала високий рівень гри з перших хвилин, вся перша половина зустрічі пройшла під диктовку господарів поля.

Проте, Естонія цілком успішно захищалася, і, якщо було необхідно, в гру впевнено вступав воротар Матвій Ігонен. Ще більше зусиль Естонія доклала в другому таймі, але утримати нічию не вдалося. Вже в доданий арбітром час Україна отримала право на небезпечний штрафний. М'яч після удару Романа Безуса потрапив в голову Зеньову і м'яч влетів у кут воріт, залишивши Ігонена не при справах», — визнає силу збірної України Soccernet.

«Збірна Естонії програла на останніх секундах Україні», — не відстає від інших DELFI.

«У межах підготовки до завершального поєдинку відбіркового циклу чемпіонату Європи футболісти збірної Естонії провели в гостях товариський матч з Україною. Підопічні Карела Волайда зазнали прикрої поразки в Запоріжжі, пропустивши м'яч після штрафного удару на останніх секундах зустрічі — 0:1.

Збірна України достроково пробилася на Євро-2020, виставивши на матч з естонською командою експериментальний склад.

Поєдинок на «Славутич-Арені» пройшов за великої переваги підопічних Андрія Шевченка (володіння м'ячем: 67-33, удари: 17-3). Однак оборона естонської команди довгий час успішно стримувала атаки суперника.

Розв'язка наступила у доданий арбітром час. Крейда порушив правила в двадцяти метрах від воріт. До м'яча підійшов Безус. Після його удару м'яч влучив у голову Зеньову, який стояв у стінці, змінив напрямок і залетів у сітку воріт.

Збірні Естонії і України зустрічалися між собою 5 разів. Всі матчі завершилися перемогою українців із загальним рахунком 11:0 », — пише DELFI.

Естонські ЗМІ відзначають силу збірної України, але вважають, що їхній команді тривалий час вдавалося цілком ефективно оборонятися. М'яч, пропущений на останніх секундах, засмутив естонських журналістів і вболівальників, але все ж вони визнають, що перемога збірної України була справедливою.