Роман Безус повторив досягнення Андрія Воробея в збірній України

Футбол України 15 Листопада, 18:15 743
Роман Безус повторив досягнення Андрія Воробея в збірній України
Гравець збірної України Роман Безус повторив досягнення екс-форварда національної команди Андрія Воробея.

Безус, вийшовши на заміну, зумів забити переможний гол на другій компенсованій хвилині матчу, ставши автором одного з найпізніших переможних голів в історії збірної України. При цьому Роман забив свій уже 5-й «джокерський» м’яч, повторивши після 12-річної перерви рекорд Андрія Воробея.

Окрім цього, Запоріжжя стало вже 8-м українським населеним пунктом, де збірна України виступала в статусі господаря. І в Запоріжжі збірна Естонії зберегла свій статус найзручнішого суперника для української збірної, яка п’ятий раз поспіль відсвяткувала перемогу, забивши при цьому 11 голів і зберігши свої ворота «сухими».

Подіями матчу у Запоріжжі стали і дві нові «крапки» на карті футбольних клубів Європи. Євгеній Шахов став першим представником італійського клубу «Лечче», який виступав у складі збірної України. А «Лечче» став третім італійським клубом, чиї представники захищали честь збірної України, склавши компанію «Мілану» (Андрій Шевченко) та «Аталанті» (Руслан Малиновський). Уперше як представник «Селтіка» одягнув синю-жовту футболку і Мар’ян Швед. Раніше з Шотландії на матч збірної України вирушали лише представники «Рейнджерс» – Олексій Михайличенко та Олег Кузнєцов.