Збірна України 15 Листопада, 20:28 4663
Збірна України U-21 пролетіла повз Євро-2021. Як виглядає турнірна таблиця відбору після 4-го туру | 19-27
Молодіжна збірна України поступилася Данії в матчі відбірного турніру Євро-2021 (U-21).

Поєдинок у Львові розпочався невтішно для збірної України: вже на 5-й хвилині Андрес Сков Ольсен вивів Данію вперед після помилки Бондаря, згодом подвоїв рахунок, а на 59-й хвилині оформив хет-трик.

Надію українцям подарував гол Назарія Русина на 63-й хвилині (асистував Роман Вантух). А через 10 хвилин Данія залишилася у меншості після вилучення Беха за фол на Цитаїшвілі. До того ж, Україна отримала право на 11-метровий, який не зміг реалізувати Микола Шапаренко, але першим на м'ячі опинився Цитаїшвілі, який забив другий м'яч.

Кінцівку матчу команда Руслана Ротаня провела на половині поля суперників, проте на камбек не спромоглася. У підсумку поєдинок закінчився з рахунком 2:3.

Наступний матч відбірного турніру збірна України проведе 27 березня 2020 року на виїзді проти Мальти.