Динамо Київ 15 Листопада, 22:26 983
Шапаренко: «Якщо казати відверто – в України U-21 мало шансів, щоб вийти на Євро-2021» | 19-27
Півзахисник «Динамо» і молодіжної збірної України Микола Шапаренко прокоментував поразку в матчі з Данією (2:3).
«Вважаю, що не вистачило футбольного фарту. Коли у них гравець вибиває з порожніх воріт... Майстерності не вистачило, я вважаю. Було достатньо помилок. Не було контролю м'яча. У другому таймі вийшли та показали гідну гру, але не вистачило десь удачі в завершальній фазі.

Що говорив тренер у перерві? Говорив, що вірить у нас, сказав, щоб виходили на другий тайм, у нас є 45 хвилин, щоб виграти. Не вийшло.

Пенальті? Був упевнений, що заб'ю - не забив. Добре, що Цитаїшвілі зіграв на добиванні, не виключився з моменту, дограв до кінця і забив.

Три очки після чотирьох матчів? Якщо говорити прямо, то у нас так, мало шансів. Самі винні в цьому, тільки ми, футболісти. Будемо грати такі матчі з піднятою головою.

Підтримка у Львові? Дуже хороша. Шкода, що ми не виправдали довіру», - сказав Шапаренко в коментарі ТК «Футбол».