Денис Попов розповів, чого бракувало збірній U-21 для позитивного результату в матчі із Данією

Футбол України 16 Листопада, 13:01 401
Денис Попов розповів, чого бракувало збірній U-21 для позитивного результату в матчі із Данією
У своєму четвертому поєдинку кваліфікаційного раунду ЧЄ-2021 (U-21) молодіжна збірна України на «Арені Львів» поступилася футболістам Данії (2:3) й погіршила своє турнірне становище.

— Я не вважаю, що данці переважали нас за антропометричними даними, і це далося взнаки на старті матчу, — сказав захисник господарів Денис Попов, коментуючи перебіг подій для офіційного сайту УАФ. — Просто треба було зіграти в дебюті надійніше й виваженіше. А те, що ми можемо не тільки грати з лідером нашої групи на рівних, але й забивати, ми довели у другому таймі.

— Тоді, можливо, збірну України вибив із колії швидкий гол данців?

— Маєте рацію. Ми оговталися тільки після перерви і, як не дивно, повірили в те, що ще не все втрачено, коли рахунок став 0:3. Мабуть, і гості подумки вже вважали, що перемога в них у кишені, і дещо розслабилися. Прикро, що ми їх за це не покарали.

— І все ж — чого бракувало збірній України у провальному першому таймі?

— Концентрації. Це й призвело до пропущених голів. До того ж данці, на жаль, помилок не пробачали. Утім, нічого страшного не сталося, у нас ще є можливість надолужити згаяне. А те, що ми будемо битися до кінця, — гарантую.