Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Збірна України 16 Листопада, 18:55 1221
Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка
​Головний тренер національної збірної України Андрій Шевченко виступив на прес-конференції напередодні матчу проти команди Сербії.

Завтра у Белграді синьо-жовті проведуть заключний поєдинок відбору на Євро-2020. Напередодні зустрічі із Сербією Андрій Шевченко поспілкувався з пресою.

У якому стані Євген Коноплянка? Як проходять останні години перед матчем?

— У всіх футболістів хороший фізичний стан, усі готуються. У Жені була температура в Запоріжжі, а зараз він почуває себе добре. Учора вже тренувався.

Збірна України уже вийшла на Євро, тоді як у Сербії залишаються шанси на друге місце. Відповідно, це мотивуватиме нашого суперника. А в чому полягає мотивація збірної України на цей матч?

— З точку зору майбутнього жеребу для нас важливо потрапити в посів. Якщо ми хочемо бути в ньому, то завтра потрібно провести вдалу гру. Ми вирішуємо зовсім різні турнірні завдання, розуміємо, як настроєні серби, тож наша команда готується до дуже серйозного матчу.

У сербів є велика мотивація після поразки у Львові з рахунком 0:5. Як Вам така атмосфера всередині команди суперника?

— Я думаю, що у них правильна мотивація, однак навряд рахунок відіграє якусь роль. У Львові у нас була задача взяти три очки, що ми й зробили. Не завжди рахунок цілком віддзеркалює те, що відбувалося на полі. У сербів хороша команда, тож завтра буде непростий поєдинок. Нам важливо заробити очки з прицілом на майбутнє жеребкування. У сербської команди інше завдання — вони борються за друге місце в групі. Тож обидві команди матимуть різні турнірні завдання й стратегії на завтрашню гру.

Чи може Сербія забити п’ять м'ячів у відповідь?

— Я не буду давати жодних прогнозів. Якщо сербська команда гідно зіграє і покаже хорошу гру, то виявиться сильнішою. Це футбол. Якщо Україна буде сильнішою й обіграє Сербію, то це значить, що ми були кращими.

Наших уболівальників не буде на стадіоні в Сербії. Наскільки це позначиться на грі нашої збірної?

— Однозначно нам не вистачатиме цієї підтримки. Але домовленість між федераціями була й раніше. Якщо є якісь конфлікти, то потрібно їх «гасити», чим швидше, тим краще. Сербія — хороша команда, із сильними виконавцями. На нас чекає непростий матч, але не потрібно забувати про повагу один до одного.

Чи ви вже визначилися з тим, яку команду візьмете на Євро-2020?

— До старту чемпіонату Європи ще багато часу, щось може змінитися. Немає сенсу вибудовувати якісь стратегії і плани зараз. Потрібно дочекатися жеребкування. Потім подивимося на наш склад і його комплектацію. Однозначно, будуть товариські матчі перед чемпіонатом, де ми даватимемо шанси проявити себе молоді або тим футболістам, які грали менше.