Мар'ян Швед: «Сподіваюся вийти на поле із Сербією»

Збірна України 17 Листопада, 12:46 807
Мар'ян Швед: «Сподіваюся вийти на поле із Сербією» | 19-27
Гравець шотландського «Селтіка» та збірної України Мар'ян Швед розповів про тренерські настанови на матч з Естонією та свої справи у Глазго.
»Насамперед я задоволений тим фактом, що я вийшов. Мені довірили відіграти ці хвилини у другому таймі, за що я дуже вдячний тренерському штабу. Потішив мене й результат поєдинку, добре, що перемогли. Щодо тренерських настанов, то Андрій Шевченко наголосив, щоб я не боявся йти в обіграш, розпочинав із бровки й обігрував суперника. Я дуже старався, адже коли мені надають шанс, я виходжу й намагаюся його використати.

Наразі в Шотландії справи мої йдуть по-різному. Я працюю й викладаюся на тренуваннях повністю. Тренери кажуть, що я буду мати ігрові хвилини, але поки що їх немає.

Щодо матчу із Сербією, то я, звичайно, сподіваюся вийти на поле, як і в кожному поєдинку. Але чи довірить мені тренерський штаб місце у складі, побачимо. Грати ми будемо лише на перемогу, адже саме такі завдання ставлять перед нами тренери. А щодо закликів сербських уболівальників і гравців узяти реванш за поразку з рахунком 0:5, то ми їх не боїмося. Нехай вони нас бояться».