Гол Бєсєдіна рятує Україну від поразки в непростому матчі із Сербією

Збірна України 17 Листопада, 18:03 2340
Гол Бєсєдіна рятує Україну від поразки в непростому матчі із Сербією | 19-27
Гол київського динамівця Артема Бєсєдіна врятував збірну України від поразки в матчі 10-го туру відбору на ЧЄ проти Сербії - 2:2.

Чемпіонат Європи. 10-ий тур. Сербія - Україна: 2:2

Голи: Тадич - 9 (пен.), Митрович - 56, — Яремчук - 32, Бєсєдін - 90+3.

Попередження: Матвієнко - 8, Коларов - 84.

Стартовий склад збірної України: Андрій Пятов (к), Віталій Миколенко Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Руслан Маліновський (Шахов - 88), Віктор Коваленко - (Шепелєв - 77), Віктор Циганков - (Бєсєдін - 77), Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук.

Запасні: Юрій Паньків, Едуард Соболь, Ігор Пластун, Артем Шабанов, Євген Коноплянка, Артем Бєсєдін, Володимир Шепєлєв, Віталій Буяльський, Євген Шахов, Роман Безус, Сергій Болбат, Андрій Лунін.

Стартовий склад збірної Сербії: Райнович, Максімовіч, Міленкоч, Коларов, Радич, Гудель, Максимович, Тадич, Льяїч (Гачинович - 69), Радононич (Мілінкович-Савич - 88), Мітрович.

Запасні: Дмитрович, Роцков, Мілетич, Младенович, Мілівоєвич (Мілівоєвич -76), Спаіч, Мілунович, Гачінович, Лукич, Джуричич, Мілінкович-Савич, Павлович.

Матч розпочався спокійно - перші кілька хвилин команди приглядалися одна до одної. Далі серби провели кілька гострих атак, кульмінацією яких стало пенальті у ворота нашої збірної - рукою зіграв Матвієнко. Тадич не схибив і на 9-ій хвилині господарі поля повели в рахунку. 1:0

Після пропущеного гола Україна взяла гру під свій контроль - найгостріший момент був у Льяіча: він пробив поруч зі стійкою. На 32-ій хвилині Циганков навісом знайшов у карному майданчику Яремчука і той в самий кут головою розстріляв ворота сербів. 1:1

Господарі поля повернули собі контроль після гола Яремчука, але згодом наша збірна перевела гру на їхню половину поля. Миколенко, Маліновський, Ярмоленко і Яремчук постійно «підкидали» роботу захисникам збірної Сербії, але ті справилися із загостреннями біля своїх воріт і на перерву команди пішли за нічийного рахунку.

Другий тайм розпочався із голу господарів поля - їм знову вистачило десятихвилинки від стартового свистка, щоб вразити наші ворота. Наш захист провалився і Митрович відправив м'яч у ближні кут. 2:1

Після пропущеного голу в нашої команди мало що виходило попереду, натомість, Матвієнко в підкаті зняв з ноги м'яч у Радоньїча, а Пятов врятував ворота після удару Митовича із гострого кута. Андрій Шевченко провів дві заміни на 77-ій хвилині - замість Коваленка вийшов Шепелєв, а Циганкова змінив Бєсєдін. Після вливання свіжих сил вектор гри змінився - небезпеку від наших воріт було відведено і з'явилися моменти. На 87-ій хвилині Шепелєв міг зрівнювати рахунок, але пробив над перекладиною з меж карного майданчика. Здавалося, що все закінчиться поразкою нашої збірної, але Бєсєдін був з цим не згодний. В доданий час, на 90+3, Артем пробив кіпера сербів ударом в нижній лівий кут з пасу Караваєва! 2:2

В результаті, цей гол приніс Україні нічию, допомігши завершити відбір без поразок, і першу корзину на ЄВРО 2020.