Йожеф Сабо: «Бачу збірну України в трійці найкращих команд Європи»

Збірна України 18 Листопада, 17:46 740
Йожеф Сабо: «Бачу збірну України в трійці найкращих команд Європи»
Колишній тренер збірної України - про перемогу нашої збірної над сербами.
«Серби боялися українців, оскільки після своїх забитих м'ячів сідали в оборону, але це не заважало «синьо-жовтим» створювати моменти. Вважаю, що господарям не вистачало свіжості, яка була у суперника. Гол у компенсований час є тому підтвердженням. Підопічні Андрія Шевченка не відходили від свого плану, пресингували суперника. Команда грає в сучасний футбол.

Вражають дії Руслана Малыновського, який не б'є м'яч куди-небудь. Діє, як зрілий майстер, і йому ще є, куди рости. А якби були ще й Зінченко з Марлосом? Це не в докір тим, хто грав з Сербією, я говорю про те, що це ще більше додає потенціалу збірній України.
Сидорчук непогано виконав свою місію. Думаю, Ярмоленко наближається до своїх оптимальних кондицій, та й багато інших хлопців провели непоганий матч. Яремчук зростає, знаходить свої моменти набагато частіше. Сподіваюся, і Бєсєдін після довгого простою через травму вже наблизився до найкращої форми.

Так, ми у топ-групі при жеребкуванні. Але фінальна частина, це далеко не відбірний турнір, тут все набагато серйозніше. Чи не буде сенсацією, якщо хтось з третього кошика обіграє, здавалося б, фаворита... Я не візьмуся сказати, в якому стані збірна України підійде до континентальної першості, але на сьогодні я бачу її в трійці найкращих європейських команд», – сказав Сабо.