U-19: юнацька збірна України з першого місця вийшла до еліт-раунду Євро-2020!

Футбол України 19 Листопада, 17:39 873
U-19: юнацька збірна України з першого місця вийшла до еліт-раунду Євро-2020! | 19-27
​В останньому поєдинку кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи підопічні Олега Кузнецова перемогли збірну Швеції.

Аби ні від кого не залежати та здобути право виступати в еліт-раунді, в останньому матчі кваліфікаційного етапу Євро-2020 (U-19) юнацькій збірній України потрібно було просто перемогти господаря змагань, команду Швеції.

І перший тайм підопічні Олега Кузнецова відіграли просто блискуче. Гра була рівною, а от у реалізації моментів наші хлопці повністю перевершили свого суперника, дозволивши тому лише раз влучити в рамку. Зате в самих українців усі чотири удари по воротах прийшлися у площину, а два з них виявилися результативними. На 6-й і 43-й хвилинах відзначився Данило Сікан. 0:2.

Та, схоже, ці два голи зіграли зі збірною України злий жарт, оскільки дебют другого тайму залишився повністю за шведами, що із 46-ї по 57-у хвилину завдали по воротах Трубіна сім ударів, один з яких, на 52-й хвилині, досяг мети. І в подальшому суперники були активнішими на чужій половині поля, але самовіддана гра наших хлопців в обороні призвела до перемоги й виходу до еліт-раунду чемпіонату Європи. Із чим ми українську збірну й вітаємо.