19/11/2019 18:50 441

​Журналіст: «Миколенко - футболіст, який своє місце вже нікому не віддасть. Ми знайшли хорошого лівого захисника»

Ведучий «ПроФутбола» Ігор Циганик в ефірі «Циганик LIVE» на FootballHub поділився своєю думкою про те, хто з футболістів став відкриттям у збірної України в 2019 році.

Credit 365 [CPS] UA

- Розкрився Малsновський. Я пам'ятаю, коли його викликали при Фоменко, то на Руслана взагалі не розраховували. Викликали просто для того, щоб він посидів на лавці. А зараз же він - лідер команди, на плечах якого лежить відповідальність.

Зінченко із запасного гравця став основним. Деcь йому пощастило, згадайте гол у ворота чехів, коли йому просто викинули м'яч на ногу. Так теж буває, але головне, що він це використовував.

Яремчук забив чотири м'ячі у відборі і п'ять у всіх матчах. А ви пам'ятаєте, як він дебютував? Пам'ятаєте, як з чехами у нього було два прекрасних шанси забити, а він цього не зробив? Але поступово у нього з'являлася впевненість. Ми говорили з Шевченком і він сказав, що Ромі потрібно забити, щоб відчути момент, а також потрібно працювати над реалізацією. І тепер у Яремчука пішло. Ця впевненість дозволила йому досить комфортно і якісно себе почувати.

Миколенко, напевно, це найшвидше відкриття, яке могло бути. Він як «зайшов» «в матчі з португальцями, так після того вже і не «виходив». Віталій футболіст, який своє місце вже нікому не віддасть. Ми знайшли хорошого лівого захисника, який став одним з лідерів команди. Його гольова передача в матчі з Португалією на Ярмоленка ще дуже довго буде перед очима.
Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Credit 365 [CPS] UA
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше