Вісенте Гомес: «Шепєлєв – футболіст, який володіє неймовірною технікою, але іноді дивиться лише на м’яч»

Динамо Київ 20 Листопада, 22:00 1038
Вісенте Гомес: «Шепєлєв – футболіст, який володіє неймовірною технікою, але іноді дивиться лише на м’яч»
Екс-тренер Динамо – про півзахисника біло-синіх.

Колишній головний тренер молодіжних команд Динамо та асистент наставників столичного клубу, а нині керманич Олімпіка Вісенте Гомес дав характеристику півзахиснику київського клубу Володимиру Шепелєву, до прогресу якого він доклав свою руку.

«Гравець повинен усвідомлювати, як можна вдосконалюватись. А для цього тренеру необхідно допомогти гравцю зрозуміти, що саме треба, і як треба вдосконалювати. Шепєлєв – футболіст, який володіє неймовірною технікою, але іноді дивиться лише на м’яч і не взаємодіє з партнерами, — розповів Гомес у інтерв’ю Роману Бебеху для YouTube-каналу Бомбардир.

«Ти можеш гарно пересуватись по полю, просувати м’яч, але не отримувати інформацію, що відбувається навколо. А для того, щоб її отримати, потрібно бачити поле, бачити простір, дивитися до прийому м’яча: де опонент, а де партнер. Я вважаю, що Шепєлєв додав у цьому компоненті, саме в розумінні гри. І зараз він є одним з найкращих гравців України на цій позиції».

Шепєлєв виступає за основну команду Динамо з 2017 року. В поточному сезоні він взяв участь в 17 поєдинках у всіх турнірах, забивши один м’яч.