Селін: «У нас конфлікт із Росією – виключно через це не поїхав туди»

Футбол України 21 Листопада, 16:28 617
Селін: «У нас конфлікт із Росією – виключно через це не поїхав туди»
Колишній захисник «Динамо» і збірної України Євген Селін, який виступає зараз за «Анортосіс», розповів, як його в 2016 році запрошували в російський клуб «Крилья Совєтов».
«Крилья Совєтов? Це вже минуле, не хочу його ворушити. Так, пропозиція така справді була. Чому я відмовився? Я родом із Луганської області. У нас конфлікт із Росією – тому виключно через це не поїхав туди. Відверто про все сказав керівникам самарського клубу, вони начебто все зрозуміли. У мене на даний момент така позиція, і на це є причини.

На початку війни люди йшли за покликом душі. Вони воювали за свою Україну, за свою землю, демонстрували, що наша країна – єдина і неподільна. Зараз, мабуть, це все переросло у політичну площину.

Хочу сказати лише одне. Важливу роль в обороні Новоайдару відіграв афганський батальйон. Я дуже вдячний цим людям. Саме вони не пустили сюди ворога і лінія розмежування виглядає таким чином, що зараз Новоайдар – це Україна. У мене до них величезна вдячність. Не вдаватимуся в подробиці, проте добре знаю усі деталі непростих часів», – сказав Селін.