Яремчук забиває, Пластун асистує, але «Гент» страждає від екс-динамівця

Футбол України 22 Листопада, 11:05 979
Яремчук забиває, Пластун асистує, але «Гент» страждає від екс-динамівця | 19-27
Нападник збірної України Роман Яремчук продовжує радувати своєю результативністю. Українець знову відзначився голом у Лізі Жупіле.

У 5-му турі чемпіонату Бельгії Гент Яремчука, Пластуна та Безуса на виїзді зустрічався з Антверпеном. Початок зустрічі був вдалим для команди українців і особисто для Яремчука. На 21-й хвилині матчу Роман отримав хорошу передачу від Девіда, вийшов сам на сам із воротарем і класно його перекинув. Але вже за 4 хвилини колишній нападник Динамо Дьємерсі Мбокані зрівняв рахунок у матчі. Антверпен ще у першому таймі забив другий м’яч у ворота Гента.

У другому таймі ще одного разу відзначився Мбокані. Гент спромігся забити ще тільки раз наприкінці зустрічі. Пластун скинув м’яч Девіду після подачі зі штрафного, а півзахисник Гента класно розібрався у штрафному майданчику і вразив ворота Антверпена. Але часу на камбек команді українців не вистачило. Гент поступився з рахунком 2:3.