Екс-тренер «Севільї» Черишев: «Коноплянка дуже своєрідний – він ніде конкретно не зачепився»

Світовий футбол 23 Листопада, 11:07 1009
Екс-тренер «Севільї» Черишев: «Коноплянка дуже своєрідний – він ніде конкретно не зачепився»
​Російський фахівець Дмитро Черишев, який працював у тренерському штабі Унаї Емері за часів його тренерства в Севільї, пригадав співпрацю з Коноплянкою та охарактеризував ігрові якості Євгена.

«Женька – чудовий пацан, хороший гравець, але дуже своєрідний. У нього є стереотип своєї гри, і він його дотримується. Вважає, що його якості слід використовувати так, як це робив в Дніпрі тренер Маркевич.

Коноплянка завжди більше уваги приділяв атаці, ніж обороні, тому під ним незмінно перебував гравець, який добре захищався. Женя звик до слави, до того, що всі його боготворили. У нього реально дуже хороший удар, швидкісний дриблінг: коли він з м'ячем – не наздоженеш.
Розбіжностей на політичному грунті у нас ніколи не виникало. Я навіть до нього в гості приїжджав, коли він знімав будинок в Севільї. Ми грали в пінг-понг, я познайомився з його сім'єю, батьками.

Чи здивувався його поверненню в Україну? Скоріше, ні. Пошарпавши свої нерви і спробувавши сили в Європі, Коноплянка практично ніде конкретно не зачепився. Тож його повернення було передбачуваним», – розповів Черишев.