Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка

Динамо Київ 29 Листопада, 01:07 7549
Післяматчева прес-конференція Олексія Михайличенка
Головний тренер київського «Динамо» відповів на запитання журналістів після матчу 5-го туру групового раунду Ліги Європи в гостях у «Мальме» (4:3).

- На вашу думку, який момент став ключовим у цьому матчі? Чи був суддівський фактор одним із основних?

- Суддівський фактор не буду зачіпати, це марно. Складно грати, коли кожен із таймів починається з пропущеного м'яча після стандартного положення. Це відбувається вже не вперше, напевно, десь не вистачає концентрації, важко входимо в гру.

Ми показали достатньо хороший рівень гри, особливо в першому таймі. І це вселяло оптимізм, що така гра продовжиться і після перерви. Але на початку другого тайму, на жаль, ми знову пропустили, тому все довелося починати спочатку.

Після вилучення Сидорчука, звісно, багато гравців почали нервувати, гра була зламана, було багато браку. Але хлопці все одно молодці, що грали та билися до кінця, змогли відігратися. Але на останніх секундах не вистачило концентрації і ми пропустили ще один гол. Потрібно сприймати ситуацію такою, якою вона є, та робити висновки. У нас залишилася ще одна гра з «Лугано», від якої все залежатиме.

- Чим ви можете пояснити фору, яку «Динамо» давало суперникам і в Копенгагені, і в сьогоднішньому матчі? Чи не було бажання грати на нічию за рахунку 3:3?

- Думаю, якби ми відійшли назад за рахунку 3:3, нам було б ще складніше. Тому завжди потрібна контргра, щоб відсунути м'яч від своїх воріт. Ми зуміли забити, граючи вдесятьох. Команда продовжувала грати так само, але, на жаль, були допущені помилки, які вплинули на результат. Складно зараз казати про емоції, нервів було набагато більше.

- «Динамо» прекрасно відреагувало на пропущений м'яч і в Копенгагені, і в Мальме. Але у другому таймі після швидко пропущеного голу цього не відбулося. Чому «Динамо» не змогло переломити гру на початку другого тайму?

- Для цього потрібно вчасно перебудуватися, а суперник цього не дав зробити. Після другого безглуздого пропущеного м'яча з'явилися невпевненість і поспіх. На мою думку, команда трохи занервувала, але це природно.

- Чи не здається вам, що нинішньому капітану «Динамо» потрібно переглянути своє ставлення до поведінки на полі?

- Усі гравці - це, насамперед, люди. Багато футболістів приймають неправильні рішення, від цього нікуди не подітися. Думаю, кожен із них розуміє, де він помилився, де він неправий. Нехай це був поганий, але досвід. Потрібно бути готовим до таких ситуацій на полі.

- Прокоментуйте ваші заміни в сьогоднішньому матчі.

- Заміни були зроблені, коли команда грала вдесятьох. Налагодити гру футболістів просто не було можливості.

- Ваша жовта картка свідчить про те, що емоції вирували і на лаві запасних?

- Емоції на полі передаються і мені також. Можу помилятися, але я був у парі метрів від моменту, і мені здалося, що м'яч не вийшов. Прошу вибачення за свою поведінку. За такої напруги на полі неможливо залишатися спокійним.