Віталій Буяльський: «Виявилися неготовими до стандартних положень «Мальме»

Динамо Київ 29 Листопада, 10:41 862
Віталій Буяльський: «Виявилися неготовими до стандартних положень «Мальме»
Автор двох гольових передач у виїзному поєдинку проти «Мальме», півзахисник «Динамо» Віталій Буяльський, поділився враженнями про матч.

- Вся небезпека від «Мальме» виходила після стандартних положень, напевно, ми були не готові до них. Господарі виграли - молодці.

- Як поясните той факт, що гравці «Динамо» отримали багато жовтих карток, чи вказує це на проблеми з дисципліною?

- Я б так не сказав. Ті картки можна було показувати, а можна - і ні. Коли ми фолили, нашим футболістам відразу давали попередження, а коли це робив суперник, суддя всього лише фіксував фол.

- Уже в якому матчі поспіль «Динамо» пропускає на перших хвилинах, в чому причина?

- Напевно, не вистачає концентрації, яка повинна бути з першої до останньої хвилини. Потрібно спілкуватися один з одним і розуміти, що не так, чому ми пропускаємо на початку.

- Коли «Динамо» забивало другий м'яч, ви з Циганковим показали, якою має бути реактивна атака?

- Справа не в швидкості. Деякі команди пересуваються кроком і перемагають. Головне - правильно відкритися і зайняти вірну позицію. Просто не розумію, чому всі думають, що головне у футболі - швидкість. Повторюся, у багатьох футболістів немає швидкості, але вони грають на високому рівні.

- Це був драматичний матч на нервах, в якому «Динамо» не вистачило холоднокровності?

- Ми грали в меншості, нам було важко. Розуміли, що суперник почне тиснути - так і вийшло, в наслідок чого ми пропустили.

- Могли пропустити і більше?

- Ні, куди більше? Господарі забили свої м'ячі з напівмоментів, у них не було жодного стовідсоткового шансу, як у нас, наприклад, у Вербича в першому таймі і особисто у мене. Потрібно було забивати. Мені здається, хороших моментів у нас було більше.

- Чому не вдалося втримати нічию 3:3? Цей результат, напевно, був би більш логічним?

- Повторюся: ми грали вдесятьох, десь втратили концентрацію. Коли відчуваєш втому, вже не так добре голова думає, втрачаєш позицію, тому так і вийшло, що пропустили четвертий м'яч.