Хлус: «Ну, вийде «Динамо» з групи, а що з такою грою робити далі?»

Футбол України 29 Листопада, 14:42 1107
Хлус: «Ну, вийде «Динамо» з групи, а що з такою грою робити далі?» | 19-27
Легендарний «динамівець» поділився емоціями після гри.
«Як і припускав перед матчем, «динамівцям» довелося зіткнутися з непоступливим, організованим суперником і гарячим прийомом холодних скандинавських хлопців. Так і вийшло.

«Динамо» могло вирішити результат поєдинку ще в першому таймі. Але для цього треба було свою тотальну перевагу втілити в результат і реалізовувати моменти. Але, на жаль, нереалізація - це проблема нинішніх гравців, яким часом не вистачає впевненості і майстерності.

Якщо слабкий «Маріуполь» не в змозі покарати киян, то «Мальме» сповна показав, як потрібно це робити. Думаю, захист «Динамо» запам'ятає ім'я ветерана надовго, який «повозив» їх, шведського нападника Розенберга.

Господарі після швидкого забитого м'яча, нічого більше не створили і були не схожими самі на себе. Зате в другому таймі все змінилося, і «Мальме» почав грати за результатом. Будували атаки через фланги, затягнувши киян на свою половину, а потім проводячи разючі контратаки, втілюючи їх у результат. Навіть за рахунку 3:3, вони класно гнули свою лінію. Не били м'яч вперед, а поступово і динамічно взяли м'яч під контроль, немов були впевнені, що заб'ють.

Що ще підвело «динамівців», так це відсутність ігрової дисципліни. Як поводяться футболісти? Замість того, щоб концентруватися на грі, починають вести непотрібні суперечки з арбітром, отримуючи з нічого жовті і червоні картки. Хіба повинен вести себе таким неналежним чином Сидорчук, що буквально «випросив» собі червону на рівному місці? Той же Бєсєдін, обов'язок якого забивати м'ячі, ходить за арбітром та щось йому доводить. Все це створювало додаткову нервозність, що заважає зібратися і довести гру до переможного результату.

І замість дострокового виходу в плей-офф тепер футболісти «Динамо» перетворюються у математиків, підраховуючи цифри і прогнозуючи різні варіанти, в надії як же зіграють між собою «Копенгаген» і «Мальме».

Якщо пропустили чотири м'ячі, значить, захист зіграв погано. У «Динамо» не було ігрового балансу і єдності між лініями, щоб домогтися потрібного результату. Матч проти «Мальме» підтвердив: не все ще гладко у «Динамо». Ну, «проліземо» при вдалому збігу обставин з групи, а що з такою грою робити далі?»