Світовий футбол 30 Листопада, 18:08 1057
​Руслан Маліновський допоміг «Аталанті» перервати чотириматчеву безвиграшну серію в першості Італії  | 19-27
Півзахисник збірної України Руслан Маліновський допоміг «Аталанті» здобути перемогу в протистоянні з «Брешією».

Руслан Маліновський відбув дискваліфікацію за червону картку, отриману в матчі «Аталанти» проти «Сампдорії», і повернувся в стрій. Втім, наставник «богині» Джан П'єро Гасперіні залишив українця в запасі в гостьовому поєдинку 14-го туру чемпіонату Італії проти Брешії.

Однак на 58-й хвилині Маліновський вийшов на поле, замінивши Луїса Мюріеля. Рахунок на той час був 1:0 на користь Аталанти. І вже через три хвилини Маріо Пашаліч подвоїв перевагу гостей, оформивши дубль.

Маліновський результативними діями не відзначився, а на 79-й хвилині заробив жовту картку. Тим не менш, українець допоміг своїй команді здобути перемогу- 3:0. Третій гол на рахунку Йосипа Ілічича.

Після цієї перемоги «Аталанта» набрала 25 очок і залишилася на шостому місці, але наздогнала в турнірній таблиці «Рому» і «Кальярі».