Світовий футбол 30 Листопада, 19:15 812
​«Манчестер Сіті» упустив перемогу в матчі з «Ньюкаслом», пропустивши на 88-ій хвилині | 19-27
У матчі 14-го туру англійської Прем'єр-ліги «Ньюкасл Юнайтед» приймав «Манчестер Сіті». Зустріч пройшла в Ньюкаслі на стадіоні «Сент-Джеймс Парк» і завершилася з рахунком 2:2.

Автором першого гола став нападник «Манчестер Сіті» Рахім Стерлінг, який відправив м'яч у ворота суперника на 22-ій хвилині. Через три хвилини захисник «Ньюкасла» Єтро Віллемс зрівняв рахунок. В кінці другого тайму «городян» вивів вперед хавбек Кевін Де-Брейне. Нічию господарям приніс півзахисник Джонджо Шелві на 88-ій хвилині матчу.

«Манчестер Сіті» займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. В активі команди Хосепа Гвардіоли 29 очок. «Ньюкасл» (16) — на 12-му місці.