Ігор Костюк: «Вилучення Шулянського зіграло нам на руку»

Футбол України 1 Грудня, 20:17 931
Ігор Костюк: «Вилучення Шулянського зіграло нам на руку»
Головний тренер «Динамо» U-19 Ігор Костюк прокоментував перемогу над «Зорею» (1:0).

- Команда в грі з «Зорею» показала, що добре готова фізично.

- Ми забили три м'ячі в другому таймі з «Дніпром», на 90-й хвилині двічі забили ПАОКу. Сьогодні в другому таймі перейшли на розстановку з одним нападником 4-4-1. Вистояли фізично і створили достатню кількість моментів для перемоги.

- Вилучення Шулянського справедливе?

- Це ігровий момент, ми знаємо, що УЄФА так трактує умисне завдавання травми. Тим паче, там була кров. Але нічого страшного. Це зіграло нам на руку. Хлопці згуртувалися і ще більше додали агресії у грі.

- Як команда почувається після важкого матчу в Греції?

- По першому тайму було помітно, що ми ще не до кінця відновилися. А після перерви розбігалися.

- В останніх матчах добре проявляє себе Бодня. У Салоніках він вийшов на заміну і допоміг перекрити центр. Сьогодні його роль теж була значною. Згодні, що він прогресує?

- Він почав отримувати ігрову практику. У перших матчах нас не все влаштовувало. Сьогодні є певні проблеми, але радує, що гравець терпить. У другому таймі зробили йому підказки, він вирівняв свою гру і став одним з основних футболістів у середині поля, який виконував те, про що ми його попросили.

- Бодня грав на різних позиціях. Позиція опорного хавбека для нього є оптимальною?

- Зараз, враховуючи, що у нас у цій зоні немає гравців, використовуємо його там. Він ближче до опорного півзахисника, але непогано проявляв себе і в ролі інсайда. Наразі він корисний в опорній зоні.