Шанси збірної України на Євро-2020

Збірна України 3 Грудня, 11:59 1368
Шанси збірної України на Євро-2020
30 листопада в столиці Румунії Бухаресті відбулось жеребкування групового етапу Євро-2020.

Потрібно відразу зазначити, що вперше за всю історію цієї церемонії, подія набула таких великих масштабів критики та осуду. Приводом для цього стали вже попердньо відомі, як мінімум два, а то й одразу три участники в групі. Саме це підштовхуло одного з лідерів бельгійської збірної - Кевіна Де Брюйне жорстко висловитись з приводу формату жеребкування:

«Це ганьба, що все вже визначено. Для мене це виглядає як фальшиве змагання. Футбол все більше і більше стає бізнесом».

І дійсно, не погодитись зі словами півзахисника Ман Сіті складно. Адже такий вже попередній розподіл вбиває ту інтригу та приємне хвилювання самого жеребу.

До слова одного з суперників нашої збірної ми вже знали, як два тижні. Це збірна Нідерландів з другого кошика. В той час, як про Австрію та одну з 5 можливих команд (Грузія, Косово, Білорусь, Македонія або Румунія) ми дізнались лише в ході жеребкування.

Представником від України на цеременії жеребкування в Бухаресті виступив головний тренер збірної - Андрій Шевченко.

Який і поділився враженнями від сформованої групи:

«Жеребкування було успішним для України. У нас в групі є хороші команди, але з якими можна грати. Будемо готуватися. Знаю, що нас підтримує вся Україна. Хочу всім передати величезний привіт з Бухареста. Удачі нам в наступному році. Приїзджайте, купуйте квитки і підтримайте команду», - сказав Шевченко.

Ліворуч гол. тренер Голандії - Рональд Куман, по центру гол. тренер України - Андрій Шевченко, праворуч гол. тренер Австрії - Франко Фода.

Що ж, тепер ми точно знаємо принаймні наших двух конкурентів за вихід з групи. Це Нідерланди та Австрія.

Що нам про них відомо?

Обидві команди зайняли другі місця в своїх групах, на відміну від України, яка в своїй стала переможцем. Обидві збірні забили більше м'ячів за нашу, однак, і пропустили більше, що говорить про дуже результативну гру команд. Цікаво й те, що склад голандців і австрійців переважає наш одразу в декілька разів. 625 і 277 мільйонів відповідно проти 125 України. Однак, нас це зовсім не повинно лякати, так як, у відборі ми також поступались цим критерієм Португалії та Сербії. І тоді нам це зовсім не завадило стати переможцями групи.

Серйозним фактором, який має сприяти хорошій підготовці збірної України до ЄВРО є те, що вчора прямо у залі жеребкування українська делегація домовилась про два класних березневих спаринги. Це гра з Францією 27 березня та з Польщею 30-го. Ці протистояння однозначно зможуть показати готовність нашої команди до початку Чемпіонату Європи.

Підводячи підсумок, можна з впевненістю сказати, що збірна України отримала доволі успішний жереб та матиме якісну підготовку до старту турніру. І саме ці фактори вже зараз дають надію на те, що жовто-блакитні на тривалий час затримаються на ЄВРО-2020!